KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8715733
nr 871 5733
1800-tal, Motiv från Grekland, 62x88 oramad
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 27 januari 2014
kl 19:46:34
1.600 kr
150 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.600 kr